Nagłówek

Nagłówek

wtorek, 15 lipca 2014

Come back!

Przepraszam Was baaaardzo, wiem, że nie było mnie tu strasznie długo. Głównie z powodu przeprowadzki, ale nie chcę się usprawiedliwiać. Są wakacje, a ja siedzę całymi dniami sama w domu. Czekam aż przyjedzie do mnie Wiktoria, moja kuzynka. Wtedy możecie spodziewać się kilku nowych postów w krótkim czasie, bo jak na razie sama nie wiem, co mam ze sobą zrobić, a co dopiero z blogiem. Wtedy również pojawią się stylizacje, bo jak na razie nie mam fotografa, haha. Myślałam też o napisaniu posta pod koniec wakacji, ewentualnie zrobieniu filmiku, w którym pokażę Wam swój pokój. Za miesiąc będę miała nowe meble i powoli zacznę go urządzać :) Napiszcie, co o tym myślicie.

Jak na razie te wakacje nie należą u mnie do udanych i nic nie wskazuje na to, żeby to miało się zmienić. Nic nie robię, nigdzie nie wyjeżdżam. Jednym słowem - NUDA. Mam nadzieję, że uda mi się chociaż pojechać na basen z przyjaciółkami. Każdy gdzieś wyjeżdża, a ja siedzę i nie mam nic do roboty. Nawet nie ma z kim się spotkać :/ Takim oto sposobem zepsułam sobie 2 tygodnie wakacji. Dobra, koniec narzekania. Postaram się te następne tygodnie wykorzystać w pełni. Są postępy, bo od poniedziałku ruszyłam się z łóżka i w końcu wychodzę do ludzi :) Póki pamiętam chciałam tylko wspomnieć, że planowany wyjazd do Warszawy został przełożony na sierpień. Na pewno pojawi się wtedy post, Wy decydujecie, czy mam nagrać filmik, czy jednak wolicie zdjęcia :) Tak więc czekam na propozycje. Zarówno na temat wyjazdu jak i mojego pokoju :)


Mam nadzieję, że nie będziecie się długo gniewać o to, że tak długo mnie tu nie było. Obiecuję, że się poprawię. Będę tu wpadać tak często, jak nigdy dotąd :)

Jak Wam mijają wakacje? Pochwalcie się i... radzę nie brać ze mnie przykładu :)

Naomi, xoxo

8 komentarzy:

 1. A może zdjęcia i filmik? :) nudy. Wkoncu wakacje od tego sa by odpoczywac ;)

  lolek-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Też siedzę w domu przed laptopem, nie mam co robić, chociaż wczoraj posłam na basen, a dzisiaj wychodzę z przyjaciółmi, więc trochę się poprawiłam :>
  Obs za obs? Odpisz u mnie!
  http://mari-maari-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie nawet fajnie, codziennie spotkania ze znajomymi :)

  karolablogg.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Współczuje ja nie lubię przeprowadzek, chociaż czasem przez to jest lepiej. Moje wakacje lecą po woli, nie wiem czy to dobrze czy źle.. Pogoda taka sobie, no, ale cóż..

  zapraszam i obserwuje
  http://aleeksandrablog.blogspot.de/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja tak samo ciagle w domu siedze ;/ Zapraszam do siebie. Byloby mi bardzo milo gdybys poklikala w linki podo obrazkami! Bardzo mi na tym zalezy. patyskaa.blogspot.be

  OdpowiedzUsuń
 6. Moje wakacje za szybko uciekają :(

  OdpowiedzUsuń